שיעורי הגנה עצמית בנס-ציונה

שיעורי ההגנה העצמית בנס-ציונה מתקיימים בבית-האדום (קרוב ליציאה לכיוון רחובות ומתאימה גם לתושבי ראשון לציון).

שיעורי ההגנה העצמית מתאימות לגברים ולנשים בכל הגילאים, ללא צורך בידע מוקדם של אומנות-לחימה או כושר גופני גבוה.

שיעורי ההגנה-העצמית בנס-ציונה מתקיימות פעממים בשבוע בימי שני וחמישי (2100-2230), ובמהלכם לומדים מגוון של טכניקות הגנה-עצמית הלקוחות ממספר אומנויות-לחימה. שיעורי ההגנה-העצמית מבוססים על אייקידו, ג'ודו, ג'יו-ג'יטסו ברזילאי, ג'יו-ג'יטסו קלאסי (בסגנון יפאני) ו-reality based self defence.

ישראל טונג'י סנסיי עוסק בהוראת אומנוית-הלחימה מעל 40 שנה במגוון סגנונות ויש לו דרגה של דאן 4 באייקידו. סנסיי ישראל הוא מורה מיוחד בעל תפישה מעמיקה באופן בלתי רגיל, וכותב האתר משמש תלמיד שלו מעל 15 שנה.

 


סנסיי ישראל טונג'י- ראש הקבוצה להגנה-עצמית בנס-ציונה

 

בשיעורי ההגנה-העצמית בנס-ציונה עובדים על הגנה-עצמית בידיים ריקות, הגנה עצמית כנגד תקיפות סכין, עבודת קרקע בסיגנון ג'יו-גיטסו ברזילאי, התגוננות מול מספר תוקפים ועוד. בניגוד לשיטות הגנה-עצמית אחרות, הסיגנון של שיעורי ההגנה-העצמית בנס-ציונה מבוסס על טכניקות יעילות ופשוטות שעובדות במציאות (reality based self defence).

אומנויות לחימה רבות מלמדות טכניקות ראווה שנראות מאוד מרשימות אך בפועל אינו עובדות. בניגוד לאומנויות לחימה אלו, בקבוצת ההגנה העצמית בנס-ציונה מתמקדים בטכניקות שיעילותן מוכחת.

שיעורי ההגנה-העצמית מתבססים על שילוב של טכניקות אייקידו ג'ודו ועל עבודת קרקע בסגנון ג'יו גיטסו ברזילאי. השילוב של שלוש אומנויות לחימה אלו מכשיר את התלמידים בקבוצת ההגנה-העצמית בנס-ציונה לכל מצב של עימות.

ההתבססות על אומנויות הלחימה הקלאסיות (בעיקר על אייקידו) מפתח אלמנטים רוחניים ונפשיים המאפשרים זרימה, חוסר התנגדות וניתוב האנרגיה של היריב במקום לעצור ולחסום אותה.

בשיעורי ההגנה העצמית בנס-ציונה מתאמנים תלמידים וותיקים (מעל 15 שנה) לצד תלמידים ותלמידות חדשים. האופי של הקבוצה מפחתי והאווירה בה נעימה ולא רישמית. שיעורי ההגנה העצמית מתאימים היטב לנשים, כיוון שמתרגלים בהן מצבי עימות וסכנה שאופייניות לנשים.

 

לקבלת פרטים נוספים ולקביעת שיעור ניסיון חינם ללא כל התחייבות בקבוצת ההגנה העצמית בנס-ציונה התקשרו 0547296988 (שחר).

 

שיעורי הגנה עצמית

אבנר יהודה 2 – נס ציונה